м.Київ, вул. Кирилівська 102+38(044)339 9389 

м.Київ, вул. Кирилівська 102+38(044)339 9389 

Додавання облікового запису для аудиту на Amazon Web Services (AWS)

Додавання облікового запису для аудиту на Amazon Web Services (AWS)

 1. Вхід в консоль AWS: Увійдіть в консоль керування AWS за допомогою особистого облікового запису, який має права адміністратора або необхідні повноваження для налаштування аудиту.
 2. Створення ролі аудиту: Ви створюєте роль, яка надає можливість іншим обліковим записам використовувати обліковий запис аудиту для отримання обмежених прав доступу.Перейдіть до служби IAM (Identity and Access Management).Виберіть "Roles" у бічному меню.Натисніть кнопку "Create role".Виберіть тип обслуговуючого облікового запису (AWS service) (наприклад, EC2, Lambda) і оберіть "Auditor".Натисніть "Next: Permissions".Оберіть потрібні політики для ролі аудиту (наприклад, "ReadOnlyAccess" для обмеженого доступу).Продовжуйте далі, додайте теги, і підтвердіть створення ролі.
 3. Перейдіть до служби IAM (Identity and Access Management).
 4. Виберіть "Roles" у бічному меню.
 5. Натисніть кнопку "Create role".
 6. Виберіть тип обслуговуючого облікового запису (AWS service) (наприклад, EC2, Lambda) і оберіть "Auditor".
 7. Натисніть "Next: Permissions".
 8. Оберіть потрібні політики для ролі аудиту (наприклад, "ReadOnlyAccess" для обмеженого доступу).
 9. Продовжуйте далі, додайте теги, і підтвердіть створення ролі.
 10. Засіб аудиту (Auditing Account): Створіть новий обліковий запис або використайте існуючий обліковий запис для аудиту, до якого буде призначена роль аудиту.
 11. Призначення ролі аудиту: Тепер потрібно надати роль аудиту створеному обліковому запису для аудиту.Перейдіть до служби IAM.Виберіть "Users" у бічному меню.Оберіть потрібний обліковий запис для аудиту.У вкладці "Permissions" натисніть кнопку "Add permissions".Оберіть "Attach existing policies directly".Знайдіть та виберіть створену роль аудиту.Продовжуйте далі, перегляньте і підтвердіть зміни.
 12. Перейдіть до служби IAM.
 13. Виберіть "Users" у бічному меню.
 14. Оберіть потрібний обліковий запис для аудиту.
 15. У вкладці "Permissions" натисніть кнопку "Add permissions".
 16. Оберіть "Attach existing policies directly".
 17. Знайдіть та виберіть створену роль аудиту.
 18. Продовжуйте далі, перегляньте і підтвердіть зміни.
 19. Перевірка доступу: Ви можете перевірити, чи правильно налаштовані права доступу для облікового запису аудиту, виконавши певні операції у консолі AWS з цим обліковим записом.

Пам'ятайте, що забезпечення належних заходів безпеки та обмеження доступу до облікового запису аудиту дуже важливо, оскільки цей обліковий запис матиме можливість переглядати важливу інформацію у вашому AWS-середовищі.